Třískové obrábění kovů

Třískové obrábění je nejrozšířenější a nejdůležitější výrobní technologií ve strojírenství. U nás se můžete spolehnout na maximální kvalitu. Máme za sebou více než 20 let zkušeností a praxe!

OBRÁBĚNÍ

Zakázková kovovýroba

Spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě a vše vytváříme na míru podle vašich představ. Usilujeme vždy o ten nejlepší výsledek a k výrobě používáme výhradně kvalitní stroje. 

Třískové obrábění je naší nejrozšířenější a důležitou výrobní technologií. Kvalitu a přesnost obrábění garantují naší specialisté se svojí dlouholetou odbornou praxí a zkušenostmi v oboru.

Důsledná péče o strojní a technologické zařízení vytváří předpoklad pro dodržení předepsaných norem a tolerancí obráběných dílců.

Třískovým obráběním vyrábíme dílce jak ze základního materiálu, tak také z polotovarů, svařenců a výpalků. Jsme schopni vyrobit požadovaný dílec dle výkresové dokumentace i s dodáním požadovaného materiálu, stanovené povrchové úpravy, včetně laku.
Rovněž vyrábíme složité strojní přípravky s finální montáží, hnacími agregáty a přepravou.

Nedílnou součástí našich výrobních a technologických možností je broušení a to jak na kulato, tak také na plocho. Jsme schopni pomocí elektroerozivního obrábění řezat složité tvary z různých kovových materiálů i po jejich tepelném zpracování či ochraně. Také provádíme vyjiskřování přesných otvorů, zalomených závitníků a vrtáků.