Kovoba, s.r.o.

Jsme specialisté na strojírenství, kovoobráběčství a zámečnictví.

Jsme specialisté na precizní a kvalitní kovoobrábění ze železa, barevných kovů, hliníku a nerezu. Zaměřujeme se především na zakázkovou kusovou výrobu.

Nabízíme

Naše služby

Předmětem činnosti je kovoobrábění z hliníku, železa, barevných kovů, nerezu. K obrábění jsou využívána klasická strojní zařízení, práce jsou prováděny kvalifikovaným a zkušeným týmem pracovníků

Drátové řezání je účinné tam, kde nestačí metody CNC soustružení.  

Pro unikátní metodu EDM využíváme mnoha různých názvů –⁠ elektroerozivní drátování, jiskření nebo například elektrojiskrové hloubení.

Zajistíme komplexní výrobu konstrukčních prvků a sestav. Vše vytvoříme podle zadání výkresové dokumentace, včetně dané povrchové úpravy. Svařování CO2, plynem a elektrodou. 

0
Byl první rok našeho podnikání
0
Kvalifikovaných zaměstnanců
Kovoba

O naší firmě

Specializujeme se na precizní a kvalitní kovoobrábění ze železa, barevných kovů, hliníku a nerezu. Nejdůležitější je pro nás vaše spokojenost. Jsme flexibilní a přizpůsobíme se vašim představám o výrobku. 

Zabýváme se kompletní výrobou replik náhradních dílů podle individuálních požadavků a dodaného porušeného dílu. K výrobě využíváme technologie třískového a elektroerozivního obrábění. Objednat si u nás můžete také zámečnické práce

Našimi obchodními partnery jsou převážně regionální firmy z oblasti potravinářského a leteckého průmyslu, průmyslového strojírenství a autoprůmyslu.